پاورپوینت محوطه سازی کف ها

مطالب دیگر:
📂بررسی مراحل و عوامل تاثیرگذار بر فرآیند گوش دادن📂بررسی و آشنایی با گیاه شناسی و ویژگی های درخت سیب و انگور📂بررسی جوانه زاها و به بكارگيري آنها در مرحلة ثانوية جوانه زني قالب📂بررسی کاربرد و مزایای آرماتور های آلیاژی کاهش نفوذ برخی از یونهای مضر چون کلر و سولفات📂بررسی انواع پمپ ها و اجزای مختلف پمپ📂بررسی جايگاه واحد خانه‌داري در هتل📂رله و دستورالعمل سرویس و نگهداری رله ها و تجهيزات حفاظت الکتريکي📂1400📂يلي ازآنهايي كه ديندارند از نظر علمي، فرهنگي و اجتماعي و.. عقب‌مانده‌اند؟ آيا دور شدن از دين و خدا م📂بررسي عوامل مساعدكننده عفونتهاي التهابي لگن📂بررسی و کاربرد بخش های مختلف گردو📂بررسی اهمیت و تاثیرات انواع حشرات بر محیط زیست و آفت‌كشهاي شايع مصرفي در ايران📂بررسی تأثير بازيهاي اينترنتي خشونت آميز بر رفتار كودكان و نوجوانان📂اینترنت و فرهنگ استفاده از اینترنت در ایران📂کنفرانس سالیانه داووس در سوئیس📂تنش آبي و بررسی اثرات تنش آبي بر رشد گياه📂بررسی نقش معلم و دانش آموز در بهره گیری از کتابخانه📂پایگاه داده سیستم های زیستی NCBI و کاربردهای سیستم های زیستی📂جایگاه مذهب در تمدن ایران و ارتباط مذهب با ادبيات و هنر و عرفان📂بررسی انواع سم پاشهای مورد استفاده در مزرعه📂بررسی و نگرشي بر تاريخ گزيده اثر حمد الله مستوفي📂بررسی علل و عوامل تصادفات جاده ای در ایران📂بررسی اصول برنامه ريزي و ساخت مجتمع هاي فرهنگي📂بررسی تاثیر عناصر مختلف بر سیب و توليد و تكثير درختان سيب📂بررسی زندگی نامه دکتر علی شریعتی
پاورپوینت محوطه سازی کف ها,محوطه سازی کف ها|توضیحات:دانلود تعداد اسلاید ها54فهرست: موضوع پروژه:محوطه سازی کف ها محوطه سازی و فرشهای کف محوطه سازی چیست؟ شبیه به موارد زیر را طبق نیازها واستانداردهای موجود اولویت بندی شده -1 ایمنی 2-دسترسی به فضای مسکونی ودیگر فضاها -3 چیدمان صحیح آیتم و المان ه|40090011|shd
با ما همراه باشید با موضوع پاورپوینت محوطه سازی کف ها توضیحات:دانلود تعداد اسلاید ها54فهرست:

موضوع پروژه:محوطه سازی کف ها

محوطه سازی و فرشهای کف

محوطه سازی چیست؟

شبیه به موارد زیر را طبق نیازها واستانداردهای موجود اولویت بندی شده

-1 ایمنی

2-دسترسی به فضای مسکونی ودیگر فضاها

-3 چیدمان صحیح آیتم و المان های دکوراتیو در کنار یکدیگر

-4 فضاسازی مناسب

-5 استفاده از رنگ بندی های متناسب با فضا و در عین حال متناسب با دیگرالمان ها

6-داشتن زیبایی هر جزء از المان ها در فضا بصورت تکی

-7 پیش بینی راه های فرار اضطراری وهمچنین در نظر گرفتن نقاط امن مانند پناهگاه

-8 پیش بینی مسیر صحیح انشعابات وتاسیسات ساختمانی و نزدیکی آن ها به فضای مورد استفاده

مدل طراحی و نما و محوطه سازی

طراحی محوطه

موزاییک های چمنی

موزاییک های سنگی

محل قرارگیری گیاهان

جزییات محوطه سازی

گلدان ها

مبلمان فضای آزاد

کف سازی

فرش كف :

کفپوش مرمر

کفپوش Vinyl PVC

كاشی های كف چرمی

کفپوش بامبو

کفپوش لمینیت (Laminate)

آشنایی با انواع کف‌پوش‌های ساختمان

مشکلات استفاده از سنگ

مراحل ساخت فرش کف سرامیک

دوغاب ریزی روی سرامیک ها

مشکلات استفاده از سرامیک

موزائیک

دو نوع طرح از موزاییک

پارکت یا کف‌پوش چوبی

مشکل استفاده از پارکت

دانستنی هایی قبل از خرید پارکت

پارکت

موکت

مشکلات استفاده از موکت

کف‌پوش پلاستیکی یا لینولیوم

مشکلات استفاده از لینولیوم

کفپوش پیاده رو:

آجر

لوازم مورد نیاز

اشکال و سایزها

طرح ریزی فضا

در نظر گرفتن مفصلها

آماده کردن بستر برای سنگفرش

برای فضاهای کوچک و سبک

برای زمینهای دارای خاک رُس یا خاک نباتی

آماده کردن صفحه بتنی سنگفرش

بریدن صفحه های بتنی برای فیکس کردن آنها در حاشیه های باریک

توصیه : یک برش خوب

………………………………..

محوطه سازی چیست؟

به زبان ساده می توان محوطه سازی را چگونگی بکار بردن و جانمایی المان های مختلف مورد نیاز در یک فضا تعریف کرد. شاید در نگاه اول تصور این باشد که جدول بندی و مشخص کردن فضای سبز و راه ها تعریف مشخصی از محوطه سازی باشد، اما این چنین نیست و تمامی موارد بالا تنها اجزائی از عملیات پیچیده محوطه سازی می باشند .بعنوان مثال در محوطه سازی یک شهرک مسکونی بایستی تمامی موارد وضوابط مباحث مختلف مسکن و شهرسازی در کنار طراحی زیبا وچیدمان مناسب بکار برده شود که از این موارد می توان به جانمایی نقاط امن، دسترسی های مختلف، فضا سازی های مناسب با جمعیت، و تراکم کلی فضا اشاره کرد.

بعنوان نمونه دیگر می توان به محوطه سازی ویلا اشاره کرد که در کشور ما در حال افزایش می باشد. در محوطه سازی ویلا و باغ ها بایستی به زیبایی در کنار ایمنی و استاندارد بودن آن توجه نمود. به عنوان مثال استفاده از استخر در ویلا خود شرایط وضوابطی دارد که حتما بایستی در طراحی اولیه لحاظ گردد که متاسفانه امروزه مشاهده می شود در ویلاسازی که در یکشور ما انجام می گیرد کمتر مورد توجه قرار می گیرند.

در محوطه سازی باغ ها هم تقریبا این چنین موارد بایستی لحاظ شده و در طراحی های تخصصی استفاده شوند.

در طراحی اولیه محوطه سازی بایستی اولویت بندی را همیشه رعایت نمود. بعنوان نمونه در محوطه ساز ویلا و یا باغ شما بایستی چیزی شبیه به موارد زیر را طبق نیازها واستانداردهای موجود اولویت بندی نمایید: